Strona główna / Fotografia reklamowa / Gala Otwarcia domu Ronalda McDonalda – fotograf na imprezę Kraków

Gala Otwarcia domu Ronalda McDonalda – fotograf na imprezę Kraków

Gala Otwarcia domu Ronalda McDonalda – fotograf na imprezę Kraków

Fotograf na imprezę Kraków

Zdjęcia wykonane podczas gali otwarcia domu Ronalda McDonalda.

” Szpital w Krakowie –Prokocimiu przjmuje rocznie ponad 35000 dzieci, a ich łączny czas pobytu w szpitalu to 19 703 dni. Dom Ronalda McDonalda to jeden z najważniejszych programów Fundacji, w którym na całym świecie cel jest ten sam: stworzyć rodzicom przebywających w szpitalu dzieci domowe warunki pobytu i dać im niezbędne do walki z chorobą poczucie bezpieczeństwa i siły.

Dom Ronalda McDonalda to bezpłatne, komfortowe miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala. Tu rodzice znajdą spokój oraz warunki do walki ze stresem, by mogli w pełni skoncentrować swoją uwagę na wspieraniu dziecka w trakcie procesu leczenia.

Bliski kontakt hospitalizowanych dzieci z rodzicami ma ogromny wpływ na szybszy powrót dziecka do zdrowia, a więc skrócenie pobytu w szpitalu.

Dom składa się z 20 pokoi, w tym dwóch apartamentów, zaprojektowanych z myślą o rodzicach niepełnosprawnych. Dom wyposażony jest we wspólny salon, kuchnię, jadalnię, ale także w pralnię, tak, aby stworzyć rodzinom idealne warunki pobytowe.

Wokół Domu powstał ogród, dzięki któremu Szpital zyskał enklawę ciszy i spokoju, potrzebną zarówno dla pacjentów  jak i ich rodzin.” ( Fundacja Ronalda McDonalda )

Oferta: fotograf na imprezę, event, konferencje.

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Event w Starej Zajezdni w Krakowie

Bal studenta Kraków – Uniwersytet Jagielloński

Bal studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Impreza na ponad 400 osób odbyła się w …