Strona główna / Fotografia eventowa / Duże studio fotograficzne. Fotobudka na event. Film “Making of”

Duże studio fotograficzne. Fotobudka na event. Film “Making of”

Studio fotograficzne, Fotobudka na event w Krakowie.

Jeżeli szukasz studia fotograficznego na swoją imprezę, event, bal koniecznie obejrzyj krótki filmik jak wygląda takie studio w naszym wykonaniu.

Do dyspozycji uczestników eventu oddajemy tło o rozmiarach 6m szerokości i 2,5 metra wysokości: dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych,  także w formie studia typu Greenbox. Do oświetlenia wykorzystujemy profesjonalne  lampy błyskowe z dużymi softboxami które pozwalają uzyskać piękne, równo oświetlone zdjęcia.

Zdjęcia w takim studio to świetna zabawa dla uczestników imprezy, możliwość zrobienia grupowych oraz indywidualnych zdjęć osób, to także doskonała pamiątka. Zdjęcia w studiu mogą być wzbogacone o różnego rodzaju gadżety: także takie które pasują do konwencji imprezy jaki i takie które będą reklamowany daną firmę. Oprócz typowych pamiątkowych zdjęć, możemy wykonać zdjęcia biznesowe i korporacyjne. Każde ze zdjęć może zostać dostarczone na evencie w formie drukowanej dla każdego z uczestników z personalizowanym napisem czy logiem.

 

 

Jeżeli potrzebujesz akcesoriów fotograficznych polecam sklep
Bartek Dziedzic poleca sklep RBL24.pl

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *