Strona główna / Fotograf na konferencje / Fotograf na konferencje Kraków- obsługa fotograficzna dla firmy ZOOVER

Fotograf na konferencje Kraków- obsługa fotograficzna dla firmy ZOOVER

Fotograf na kofnerencje Kraków. Zdjęcia z konferencji dla firmy Zoover
Obsługa konferencji Krakow

Obsługa fotograficzna konferencji która odbyłą się w Krakowie z okazji przyznania Krakowowi 3 miejsca wśród najlepszych turystycznie miast w Europie. Zakres usługi obejmował sfotografowanie przebiegu całej konferencji na potrzeby portalu Zoover. Zdjęcia zostały wykorzystane w artykułach dotyczących Krakowa i firmy Zoover.

 

Fotograf na kofnerencje w Krakowie
Fotograf na konferencje w Krakowie

Dnia 20 grudnia br. na ręce Pani Prezydent przekazana została nagroda Zoover City Trip Awards dla miasta Kraków. Podczas zorganizowanej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Kraków przedstawiciele Zoover przedstawili nasz portal i omówili szczegóły projektu.

Kraków znalazł się na drugim miejscu najlepiej ocenianych miast Europy. Tak wynika z analizy danych zgromadzonych na portalu turystycznym Zoover. Przeanalizowano ponad 50.000 opinii dotyczących najbardziej popularnych europejskich miast. W opiniach wystawionych przez Użytkowników Zoover,  wzięto pod uwagę następujące kryteria: atmosfera, kultura, życie nocne jakość hoteli oraz popularność miasta.

Dzięki wysokim ocenom, Kraków znalazł się w czołówce i otrzymał nagrodę Zoover City Trip Award. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla najwyżej ocenianych miast na stronach Zoover.


Fotograf na konferencje Kraków. Małgorzata Sroka Urząd Miasta Kraków.
Fotograf na konferencje w Krakowie

Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych miast w Europie przyznano Berlinowi.  Stołeczne miasto naszego sąsiada

uzyskało końcowy wynik wynoszący aż  9,2 . Najwyżej oceniona została, z wynikiem 8,9 możliwość kulturalnego spędzenia czasu w tym mieście. Wysokie noty otrzymały również berlińskie hotele oraz atrakcje życia nocnego.

Sporym zaskoczeniem w europejskim rankingu jest pozycja druga, na której znalazł się Kraków. Turyści docenili Gród Kraka przede wszystkim za szeroką ofertę kulturalną oraz przepiękne otoczenie. Ciekawe jest również to, że wśród wszystkich europejskich miast to właśnie w Krakowie najwyżej oceniono poziom  życia towarzyskiego oraz niespotykaną nigdzie indziej atmosferę.  Z oceną 8,6 można być pewnym, że nocne życie w Krakowie mocno zaskoczy i na długo pozostanie w pamięci!

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Sprawdz także:

ICE Kraków Congress Centre

Fotorelacja z Europejskiego Kongresu Samorządów w ICE Kraków – Congress Centre

4 – 5 maja w Centrum Kongresowym ICE, ul. Marii Konopnickiej 17, w Krakowie odbył się Europejski …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *