Strona główna / Fotograf na konferencje / Fotoreportaż z konferencji Speed Business Meeting w Hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Fotoreportaż z konferencji Speed Business Meeting w Hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Fotoreportaż z konferencji Kraków. Hotel Radisson Blu.
Konferencja Networking-owa Speed Business Meeting Fotograf Bartek Dziedzic

W czwartek, 16 kwietnia 2015 o godz. 17.00 w hotelu Radisson Blu przy ul. Straszewskiego 17 w Krakowie zostało zorganizowane spotkanie z cyklu Speed Business Meeting & Business Mixer. Konferencja ma charakter spotkania Networking-owego podczas którego uczestnicy mogą przedstawić siebie i swoją firmę. Oprócz prezentacji własnej firmy każda z osób ma możliwość znaleźć nowych klientów, partnerów biznesowych, dostawców czy inwestorów.

Pierwsza część fotrelacji to Speed Business Meeting – rozpoczyna się od przydzielenia każdej z osób miejsca przy odpowiednim stoliku. Ta część jest podzielona na trzy sesje. Jedna sesja trwa 20 minut, a na jednym spotkaniu odbywają się trzy takie sesji. Każda z osób podczas jednej sesji ma dwie minuty na prezentacje swojej działalności. Przy każdej nowej sesji osoby przy stolikach zmieniają się miejscami.

Druga część fotorelacji to koktajl– oprócz sesji przy stolikach w czasie przerwy koktajlowej każda z osób ma czas na nawiązanie dodatkowych kontaktów i dalsze rozmowy z poznanymi osobami.

Na spotkaniu było bardzo dużo osób i myślę, że Speed Business Meeting to świetne miejsce jeśli chce się poszerzyć krąg partnerów biznesowych.

Poniżej przedstawiam fotoreportaż z tego spotkania.

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Sprawdz także:

ICE Kraków Congress Centre

Fotorelacja z Europejskiego Kongresu Samorządów w ICE Kraków – Congress Centre

4 – 5 maja w Centrum Kongresowym ICE, ul. Marii Konopnickiej 17, w Krakowie odbył się Europejski …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *