Strona główna / Referencje / Referencje od firmy B+B – fotograf na event

Referencje od firmy B+B – fotograf na event

KM_C224e-20151215115230

” REFERENCJE

Firma B+B M.Bieńkowski, L.Budkowski sp. j. miała przyjemność korzystać z usług firmy fotograficznej Bartłomiej i Tomasz Dziedzic w dniu 21.11.2015r. organizując spotkanie dla 270 zaproszonych gości. Uroczystość odbywała się w Krakowie w Teatrze Bagatela gdzie świętowaliśmy 25-letnią obecnośc na rynku firmy B+B.

Firma fotograficzna Panów Bartłomieja i Tomasza Dziedzica znakomicie wywiązała się ze swojego zadania, wykazali się dużym profesjonalizmem i wyczuciem. Choć zadanie było nie łatwe ze względu na dużą liczbę zaproszonych gości oraz dynamiczny przebieg spotkania, zdjęcia wyszły wspaniale. Dzięki firmie fotograficznej Bartłomiej i Tomasz Dziedzic zarówno my jak i goście mają wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć z tak ważnej dla nas uroczystości.

Przekazując list referencyjny jesteśmy przekonani, że sposób wykonania zadania przez firmę fotograficzną Bartłomiej i Tomasz Dziedzic zasługuje na uznanie i jest godna polecenia.

Bartłomiej Budkowski
Prokurent

“B+B” M. Bieńkowski L.Budkowski sp.j.
ul. Domagały 5, 30-741 Kraków “

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Zdjęcia reklamowe i eventowe dla Folwarku Zalesie

Referencje Folwark Zalesie – Fotografia reklamowa i eventowa

” Folwark Zalesie – List Referencyjny Firma Bartłomieja Dziedzica przeprowadziła dla Centrum Konferencyjnego Folwark Zalesie do …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *