Strona główna / Referencje / Referencje TSN Sp.z o.o. – fotografia przemysłowa

Referencje TSN Sp.z o.o. – fotografia przemysłowa

Fotografia przemysłowa referencje od firmy TSN

” Referencje – TSN Sp. z o.o.

Firma TSN Sp. z o.o. zaświadcza, iż Pan Bartłomiej Dziedzic współpracuje z naszą firmą od marca 2012 roku, wykonując fotografie reklamowe, które zostały wykorzystane przy tworzeniu materiałów promocyjnych Spółki takich jak: strona internetowa, folder reklamowy, banery i roll-upy.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Panem Bartłomiejem Dziedzicem mogę zapewnić, iż jest on dojrzałym, profesjonalnym fotografem, wykonującym zdjęcia na wysokim poziomie. Zadania postawione przed nim przez naszą firmę rozwiązał w sposób twórczy i pomysłów, z wysoką dbałością o jakość i wyniki swojej pracy. Co więcej chętnie służył radą podczas skomplikowanej i złożonej sesji, którą dzięki Niemu przebiegła bardzo szybko i sprawnie. W efekcie uzyskaliśmy ujęcia, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy Panu Bartłomiejowi Dziedzicowi za profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych zleceń. Profesjonalny i bardzo miły kontakt sprawia, że Pan Bartłomiej Dziedzic jest godnym polecenia fotografem.

Z poważaniem

Angelika Ślęczek “

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *