Strona główna / Fotograf na konferencje / Fotograf na konferencje Warszawa – Hotel InterContinental

Fotograf na konferencje Warszawa – Hotel InterContinental


III Seminarium “Czynniki Rozwoju Inwestycji Kogeneracyjnych” w Warszawie

fotograf na konferencje warszawa

“Inwestycje kogeneracyjne są technicznie uzasadnione, ale aktualnie nie są w stanie obronić się bez systemu wsparcia

Przemysłowa kogeneracja ma się najpewniej dobrze, skoro realizowanych i zapowiedzianych jest tak wiele inwestycji – stwierdza Rafał Psik, Dyrektor ds. kluczowych klientów w Doosan Skoda Power. Jednakże warto zastanowić się nad zaległościami w rozwoju skojarzonych mocy wytwórczych mających zasilać lokalne sieci ciepłownicze, gdyż gros reprezentantów rynku podczas III edycji seminarium „Czynniki rozwoju inwestycji kogeneracyjnych”zwracało uwagę na dużą ilość hamulców dla sektora wytwarzania.

Podczas wydarzenia większość przedstawicieli ciepłownictwa, zabierając głos kładła nacisk na te same niedomagania systemu wsparcia, a także na wielość ryzyk takich jak niepewność cen poszczególnych paliw, nieznane (przyszłe) ceny uprawnień do emisji CO2, a także rozwój odnawialnej energetyki rozproszonej oraz brak możliwości zwiększenia cen ciepła i niskie ceny energii elektrycznej. W przekonaniu ekspertów biorących udział w minionym spotkaniu, nie powinniśmy myśleć o luce w systemach wsparcia, ale o luce inwestycyjnej, która jest reperkusją legislacyjnej opieszałości i kilku innych czynników wynikających z europejskiej polityki energetyczno-klimatycznej.”
 (www.cbepolska.pl)

Zdjęcia z konferencji w hotelu InterContinental w Warszawie.

 


 

Fotograf na konferencje Warszawa – szczegóły oferty.

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Zdjęcia z konferencji w hotelu Marriott Warszawa. Zdjęcia z konferencji Kraków, Warszawa

Zdjęcia z konferencji Warszawa – Hotel Marriott

Fotoreportaż z konferencji “Smart Communications & Technology Forum” Hotel Marriott Warszawa Piąta edycja “Smart Communications …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *