Strona główna / Fotograf na konferencje / Zdjęcia z konferencji Warszawa – Hotel Marriott

Zdjęcia z konferencji Warszawa – Hotel Marriott

zdjęcia konferencje warszawa
Zdjecia z konferencji Warszawa Hotel Marriott

Fotoreportaż z konferencji “Smart Communications & Technology Forum” Hotel Marriott Warszawamc_logo_L

Piąta edycjaSmart Communications & Technology Forum” odbyła się w dniu 11 czerwca w hotelu Marriott w Warszawie. Brało w niej udzial blisko 200 ekspertów z całej Europy.

“Smart Communications & Technology Forum” to cyklicznie odbywające się w Polsce, doroczne wydarzenie w całości poświęcone tematyce szeroko pojętego smart grids i smart metering. Forum w stosunkowo krótkim czasie mocno ewoluowało i przekształciło się z konferencji o poziomie krajowym, w istotne międzynarodowe spotkanie branży, w którym z pewnością warto uczestniczyć.

Głównym celem Forum jest zgromadzenie ekspertów z zakresu smart grid i smart mettering z wielu krajów, aby wspólnie mogli wymieniać doświadczenia w zakresie najnowszych osiągnięć.

Rok rocznie gromadzi ono szerokie spektrum przedstawicieli rynku, w tym: ekspertów sektora energetycznego i gazowego, przedstawicieli sektora komunalnego i administracji, dostawców rozwiązań, naukowców, inżynierów, technologów, organizacje branżowe, instytucje finansowe jak również przedstawicieli rządu. Od pierwszej edycji Forum odwiedziło nas ponad 1000 uczestników.”

(WWW.CBEPOLSKA.PL)

Fotoreportaż z konferencji w Warszawie – Hotel Marriott Warszawa

 

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Zdjęcia z konferencji Warszawa Kraków

Fotograf na konferencje Warszawa – Hotel InterContinental

III Seminarium “Czynniki Rozwoju Inwestycji Kogeneracyjnych” w Warszawie “Inwestycje kogeneracyjne są technicznie uzasadnione, ale aktualnie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *