Strona główna / Referencje / Fotografia biznesowa – referencje od firmy Opitz Consulting

Fotografia biznesowa – referencje od firmy Opitz Consulting

Fotografia biznesowa Kraków

We wrześniu 2015 wykonaliśmy zdjęcia biznesowe i wizerunkowe dla firmy OPITZ CONSULTING (www.opitz-consulting.com). Zdjęcia obejmowały portrety 11 kluczowych osób w firmie na jednolitym studyjnym tle i w przestrzeniach biurowych oraz jedno zdjęcie wszystkich pracowników firmy (ponad 30 osób).

Poniżej prezentujemy referencje:

Zdjecia Biznesowe Krakow- studio fotograficzne Krakow
Fotografia biznesowa-sprawdzone studio fotograficzne krakow

“Panowie Bartłomiej i Tomasz Dziedzic we wrześniu 2015 przeprowadzili sesję fotograficzną o tematyce biznesowej dla członków Zarządu firmy OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o. Materiał zdjęćiowy z sesji wykorzystany będzie do odświeżenia materiałów marketingowych firmy.

Już przy pierwszym kontakcie Panowie Tomasz i Bartłomiej zaskakują swoim niezwykłym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sesja przygotowana była starannie, fotografowie poświęcili dodatkowy czas na wyszukanie inspirujących scenerii w siedzibie firmy. Podczas samych zdjęć każdemu modelowi poświęcono wystarczająco dużo czasu, przy czym godne podkreślenia są umiejętności interpersonalne Panów, którzy z nieśmiałych osób wydobyli biznesowy pazur.

Panowie Bartłomiej i Tomasz Dziedzic rzetelnie i terminowo wywiązali się z powierzonego im zadania. Dziękujemy za poświęcony nam czas. W imieniu Opitz Consulting z czystym sercem polecam współpracę z firmą F.H.U.”FOTO-DZIEDZIC”

Z poważaniem

Justyna Nadriczna

Office Manager-Marketing/PR, Finance, Organization”

My również dziękujemy za fantastyczną współpracę  firmie OPITZ Consulting

 

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Fotografia biznesowa referencje od Anety Kubackiej Sopran

Referencje Aneta Kubacka Sopran – fotografia biznesowa

“Referencje Aneta Kubacka Sopran Podziękowanie Bartka poznałam pięć lat temu podczas Małopolskich Targów Ślubnych, z …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *