Strona główna / Referencje / Referencje Aneta Kubacka Sopran – fotografia biznesowa

Referencje Aneta Kubacka Sopran – fotografia biznesowa

Referencje Aneta Kubacka Sopran Sesja biznesowa Kraków

“Referencje Aneta Kubacka Sopran

Podziękowanie

Bartka poznałam pięć lat temu podczas Małopolskich Targów Ślubnych, z szerokiej oferty pozostałych fotografów, tylko prezentowane przez Bartka fotografie przykuły moją uwagę na tyle, że zaowocowały współpracą, która trwa do dziś.

Jak każdy artysta szukam czegoś nietuzinkowego i niebanalnego- piękne zdjęcia to nie tylko nieskazitelny make-up, dobre światło czy wyjątkowe wnętrza, to także fotograf, który przy połączeniu tych trzech elementów stworzy niepowtarzalne ujęcia.

Bartek spełnił moje oczekiwania w stu procentach, to fotograf, któremu mogę zaufać – profesjonalne fotografie, nieprzerysowane i nieprzeretuszowane zdjęcia, to największe atuty pracy z Bartkiem. Wykonana dla mnie wizerunkowa sesja zdjęciowa stanowi doskonałą wizytówkę nowej odsłony mojego serwisu internetowego www.anetamusic.pl, a dla mnie osobiście pozostanie wspaniałą pamiątką na długie lata. Bartek jest również autorem sesji zdjęciowej mojego koncertu “Wizerunki Marii w muzyce”, który odbył się 3 maja 2012 roku w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Krakowie – Nowym Bieżanowie.
Wszystkim przyszłym Parom Młodym jak i klientom biznesowym polecam współpracę z Bartkiem. Wykonane przez Bartka fotografie to najlepsze ujęciu wielu wyjątkowych momentów oraz satysfakcja i zadowolenie z doskonałej reklamy Waszego produktu

Kraków, 16 listopada 2015r.

Dziękuje Bartku

Aneta Kubacka”

 

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Sprawdz także:

Fotografia biznesowa Kraków

Fotografia biznesowa – referencje od firmy Opitz Consulting

We wrześniu 2015 wykonaliśmy zdjęcia biznesowe i wizerunkowe dla firmy OPITZ CONSULTING (www.opitz-consulting.com). Zdjęcia obejmowały …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *