Strona główna / Referencje / Referencje Vengo S.C. – fotografia eventowa

Referencje Vengo S.C. – fotografia eventowa

Referencje Vengo Fotograf na Eventy

” VENGO S.C., ul. Ratuszowa 11 lok. 218, 03-450 Warszawa

Referencje 

Pan Bartłomiej Dziedzic współpracował z naszą firmą, świadcząc usługi fotograficzne podczas obsługi imprezy typu incentive organizowanej dla jednego z naszych zagranicznych kontrahentów. Profesjonalizm Pana Bartłomieja, rzetelne przygotowanie do imprezy, elastyczność i pełne zaangażowanie podczas jej trwania, jak również błyskawiczne dostarczenie materiału zdjęciowego wysokiej jakości zapewniły uznanie naszego kontrahenta.

Pan Bartłomiej poradził sobie znakomicie z wyzwaniami w postaci dokumentowania wydarzeń odbywających się w trudnych warunkach oświetleniowych i atmosferycznych, jak również podczas zorganizowanej zabawy typu team building wymagającej śledzenia kilku grup w tym samym czasie. Zdjęcia przez niego wykonane w pełni oddają charakter imprezy oraz biorą pod uwagę wymogi stawiane przez klienta.

Współpraca z Panem Bartłomiejem była przyjemnością i z całym przekonaniem polecamy jego usługi.

Z wyrazami szacunku 

Przemysław Syller

Dyrektor Vengo S.C. Warszawa, ul. Ratuszowa 11/218

O Bartek Dziedzic

Bartek Dziedzic Fotograf urodzony w Krakowie. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, biznesową, produktową oraz eventową. Swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, najczęściej jednak wykonuje sesje w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Sprawdz także:

Referencje od firmy B+B – fotograf na event

” REFERENCJE Firma B+B M.Bieńkowski, L.Budkowski sp. j. miała przyjemność korzystać z usług firmy fotograficznej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *