Strona główna / Panoramy Google Street View / Jak zwiekszyć liczbę klientów i przychód w restauracji o 30% – Zdjęcia Reklamowe Google Street View

Jak zwiekszyć liczbę klientów i przychód w restauracji o 30% – Zdjęcia Reklamowe Google Street View

Zastanawiasz się jak zwiększyć ruch w restauracji?

Nie ma nic gorszego niż niewykorzystane szanse lub za późno wdrożone zmiany. Zdjęcia reklamowe Google Street View to szansa na 30% wzrost liczby klientów a także możliwość posiadana narzędzia marketingowego które według 84% badanych jest istotnym czynnikiem decydującym o wyborze restauracji. Czy Twoją restauracje stać aby stracić tylu klientów?

W tygodniu nowojorskich restauracji NYC Restaurant Week™ wzięły udział 294 lokale.

Aby pomóc restauracjom przyciągnąć więcej klientów, organizator wydarzenia – firma NYC & Company – wykorzystał na stronie internetowej kilka nowatorskich rozwiązań informacyjnych.


Panoramy Google Street View | Trusted umożliwiły oglądanie wnętrz firm w postaci interaktywnych prezentacji w doskonałej jakości. Panoramiczne zdjęcia wnętrz lokali zostały wstawione bezpośrednio na stronę organizatora.


Odwiedzający stronę mogli już w domu poznać wystrój i atmosferę restauracji, i na tej podstawie podjąć decyzję o wyborze lokalu, który chcą odwiedzić.


 

“Organizując NYC Restaurant Week™, zauważyliśmy, że im bardziej przyciągniemy klientów za pomocą atrakcyjnych treści, tym większe prawdopodobieństwo, że będą oni składać więcej rezerwacji. Zdjęcia firmowe Google z podglądem karty dań, udostępnione w naszej usłudze rezerwacyjnej, miały bezpośredni wpływ na decyzje gości o dokonaniu rezerwacji w danym miejscu” Edward A. Hogikyan, Wiceprezes ds. marketingu NYC & Company

Chcesz się dowiedzieć jakie były wyniki? Czytaj dalej

 

Po udanej kampani z udziałem panoram Business View firma NYC&Company przedstawiła wyniki, w których:

  • Wizytówki restauracji ze zdjęciami reklamowymi Google Street View | Trusted miały średnio o 30% wyższy wskaźnik kliknięć, po których doszło do rezerwacji
  • Osoby, które oglądały zdjęcia Google Street View danego lokalu, złożyły rezerwacje w połowie oglądanych miejsc (o 20% więcej niż w przypadku osób, które nie oglądały zdjęć reklamowych Google Street View).
  • 84% z 1300 ankietowanych klientów stwierdziło, że zdjęcia reklamowe Google Street View były ważnym czynnikiem przy wyborze restauracji.

Chcesz dowiedziec się więcej o fotografi reklamowej Google Street View | Trusted i wycenić swój lokal?
Zadzwoń: 515 845 810 lub napisz   tomek@zdjecia-reklamowe.pl

 

O Tomek Dziedzic

Tomek Dziedzic zawodowo zajmuje się fotografią reklamową. Specjalizuje się w fotografii produktowej, eventowej oraz panoramicznej. Rekomendowanym fotografem przez firmę GOOGLE.

Sprawdz także:

Wycieczka wirtualna po hotelu

Wirtualny spacer Google Street View – hotel Szary Residence Michałowice

  Wirtualny spacer Google Street View – hotel Szary Residence Michałowice Wirtualna wycieczka Google Street …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *